|Evanescence & Linkin Park|
HOŞGELDİNİZ !!!
HOŞGELDİNİZ !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evanescence ve Linkin Park ile İlgili Bir Site

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AmY lEe BiLinMeYenLeR....

5 posters
YazarMesaj
amyleefans
Admin
amyleefans

Kadın
Lakap : reyo_technology

Karakter Sayfası
eva-lp:
AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Left_bar_bleue100/90AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Empty_bar_bleue  (100/90)

AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Empty
MesajKonu: AmY lEe BiLinMeYenLeR....   AmY lEe BiLinMeYenLeR.... EmptyPaz Haz. 01, 2008 4:53 pm

Amy Lee İle İlgili Olanlar>Amy Lee'ye göre Haunted evanescence’in en iyi anlatımı(yani evanescence'in gerçek resmi).>Amy Lee sigara içenleri hiç hoş bulmuyor.Amy sigara içenlerden nefret ediyor ama gruptaki herkes sigara içiyor gailba:)>Amy Lee'nin ıstakoza alerjisi var.>Issız bir adaya götüreceği şey bir piyano. >En sevdiği film "Nigthmare Before Christmas".En sevdiği zombi filmi "Dead Alive".En beğendiği aktör Giovanni Rabisi.En sevdiği 80'ler şarkısı Wham'ın "Everything She Wants".Bu şarkıyı 5 kez karaoke söylemiş.Lisedeyken koro ve dramada aktifti.Hatta kendine "Choir Nerd" diyor.Yani koro ineği gibi birşey.Lisedeyken kilolu ve kabarık saçlı olduğunu iddia ediyor.13 yaşlarında şişmanmış. >Çocukken veteriner olmak istiyormuş.Eğer evanescence'ta olmasaymış hemşire olurmuş veya çocuklara yardım amaçlı bir kurumda çalışırmış. >Yaşam felsefesi:Kendini Sev.>Babası Dj miş annesi de 4 çocuğunu yetiştirmekle meşgulmuş (yani ev hanımı AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Azn >Fast food'dan nefret ediyormuş.Amy iyi bir aşçıymış>Kendi kıyafetlerini kendisi dizayn ediyormuş.>Kendini 3 kelimeyle ifade ediyormuş: Eşsiz,Sempatik,Anlaşılmaz (kesinlikle üçü de doğru) Bir de doğaüstü güçlere inanıyormuş Amy Lee.>Ayrıca Amy Lee Mariah Carey dinliyormuş.>Amy Lee'nin 10 yaşında duvarında Paula Abdul ve Mariah Carey posterleri varmış.11 yaşında bunları indirmiş, yerine Pearl Jam, Soundgarden, Janis Joplin ve Nirvana'nınkileri asmış.Bu dönemde arkadaşlarının evlerine MTV izlemeye gidermiş.>Ailesi sık sık adres değiştirmiş.O da şarkı sözlerine yansıtmış bunu, çünkü kendini çok yalnız hissediyormuş.>Amy nin babasıyla gittiği Three Dog Night konserleri hariç ilk gittiği konser "Smashing Pumpkins" ve "Garbage" ın.14-15 yaşlarındaymış o zamanlar.Garbage grubunun İskoç vokalisti Shirley Manson'u çok seviyomuş, çünkü ona Annie Lennox'u hatırlatıyormuş.İkisinin de çok güçlü sesler olduğunu düşünüyormuş.>Amy'nin idolü Björk.Müzikal olarak, şarkı sözleriyle, stiliyle, her şeyini çok beğeniyomuş.Onunla ilgili "Herkes onunla alay ediyor ama o umursamıyor.Ben de onun gibi olmak istiyorum." diyor.>Amy gri ve mavi lens kullanıyor.Doğal saçının rengi açık kahve ve doğal gözleri parlak yeşil boyu da 1.57.>West Mount Beach, Florida da büyümüş.>Onun favorileri: Tomi Amos, Nirvana, Michael Jackson, Björk ve Coldplay.>Resim yapmayı ve yazmayı çok seviyor.>Amy'nin sesiyle ilgili bilgileri: Ses tipi: Lyric Mezzo-Soprano En yüksek ses tonu: G5 (Live versions of "Bring me to Life") En düşük ses tonu: E3 ("Hello", "Going Under") Ses sıralaması: 2.2 oktav

http://evanescence.top-me.com
amyleefans
Admin
amyleefans

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:
AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Left_bar_bleue100/90AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Empty_bar_bleue  (100/90)

MesajKonu: Geri: AmY lEe BiLinMeYenLeR....   AmY lEe BiLinMeYenLeR.... EmptyPaz Haz. 01, 2008 4:54 pm

kabul ediyorum çoq karıshıq
Oyaaa
moderatör
moderatör
Oyaaa

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:
AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Left_bar_bleue0/0AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: AmY lEe BiLinMeYenLeR....   AmY lEe BiLinMeYenLeR.... EmptyPaz Haz. 01, 2008 7:25 pm

olsun okuyan okurrrr
amyleefans
Admin
amyleefans

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:

MesajKonu: Geri: AmY lEe BiLinMeYenLeR....   AmY lEe BiLinMeYenLeR.... EmptyPaz Haz. 01, 2008 7:29 pm

saol bi teq sen anlıyosun beni ztn Razz
rihanna_justin
Admin
rihanna_justin

Kadın
Nereden : çorum
Lakap : esrArda
Tavsiye Edenler : admin

Karakter Sayfası
eva-lp:
AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Left_bar_bleue0/0AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: AmY lEe BiLinMeYenLeR....   AmY lEe BiLinMeYenLeR.... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 1:16 pm

ben anlamadım Very Happy :X
http://rihanna.all-up.com
amyleefans
Admin
amyleefans

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:

MesajKonu: Geri: AmY lEe BiLinMeYenLeR....   AmY lEe BiLinMeYenLeR.... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 4:21 pm

HIIIIIIIIIHHHHHHHH
Admin
Admin
Admin

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:
AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Left_bar_bleue100/100AmY lEe BiLinMeYenLeR.... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: AmY lEe BiLinMeYenLeR....   AmY lEe BiLinMeYenLeR.... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 4:23 pm

rihanna_justin demiş ki:
ben anlamadım Very Happy :X

hayallerini yıqtın kızınnnnnnnn
https://eva-lp.yetkin-forum.com
kösTébüq+
Eva-Lp Hastası
Eva-Lp Hastası
kösTébüq+

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:

MesajKonu: Geri: AmY lEe BiLinMeYenLeR....   AmY lEe BiLinMeYenLeR.... EmptyPerş. Haz. 12, 2008 6:40 pm

güzeL biLgiLer

AmY lEe BiLinMeYenLeR....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linkin Park Bilinmeyenler