|Evanescence & Linkin Park|
HOŞGELDİNİZ !!!
HOŞGELDİNİZ !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evanescence ve Linkin Park ile İlgili Bir Site

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj

2 posters
YazarMesaj
amyleefans
Admin
amyleefans

Kadın
Lakap : reyo_technology

Karakter Sayfası
eva-lp:
Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj Left_bar_bleue100/90Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj Empty_bar_bleue  (100/90)

Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj Empty
MesajKonu: Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj   Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj EmptyPerş. Mayıs 29, 2008 12:06 pm

Çeviri :

herkese merhaba. Son zamanlarda bazı konularda yanlış savlar vardı, onları düzeltmek istiyorum sadece.

Kayıt yapmak, çok fazla çalışma ve enerji istiyor. Terry ve ben Sweet Sacrifice'ın en iyi Hard Rock performansına aday gösterildiğini öğrendiğimizde, yarattığımız bir şeyin çok yükseklere çıkmasını görmenin verdiği heyecanla başımız dönmüştü. Hepiniz biliyorsunuz, Terry The Open Door gitarlarını yaptıktan ve konserlerde yeterince güçlü olması sonucu bıraktığı etkiyle, başarılı olduktan sonra bir darbe sonucu ıztırap çekti. Bu adaylığın bizi memnun etme nedenlerinden biri. Bu ödül, bu eseri çalanlar içindir ve bu beğeniyi zamanı geldiği yerde iade etmek istiyorum. Tery bu şarkıdaki tüm gitarları yazdı ve çaldı, Will bas gitarda, Rocky bateride ve ben de vokaldeydim. Wind-up records 2006'da bir sıralama hatası yapmıştı ödüllerde, şimdi bu hatayı düzelttiler. Siz fanlar olarak kimleri dinlediğinizi bilmeyi hak ediyorsunuz ve Terry performansı için bu tasdiğin(ödül) tamamını hak ediyor.

Sizleri seviyorum ve özlüyorum. Arkadaşımlarımla tüm hafta Colorado'da snowboard yaptım, David Hoges ve eşi Kate de bu arkadaşlarıma dahil.* hahahaha! Bu çok eğlenceli oluyor ve çok mutluyum onlar arkadaşım olduğu için. Eğer Grammy's'te topallarsam, endişelenmeyin, hiç kırık kemiğim yok, popom hala yaralı (afedersiniz, umarım yanlış çeviriyorumdur Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj Grin ) Görüşmek üzere!
sevgiler,
Amy
http://evanescence.top-me.com
Oyaaa
moderatör
moderatör
Oyaaa

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:
Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj Left_bar_bleue0/0Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj Empty_bar_bleue  (0/0)

Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj Empty
MesajKonu: Geri: Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj   Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj EmptyPaz Haz. 01, 2008 6:51 pm

woooooooow saolasınnnnnn

Amy'den Yeni Bir Mesajjjjj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Video : Not Alone
» Rihnna'dan Yeni Dovme
» PR 2008 Yeni Setlist