|Evanescence & Linkin Park|
HOŞGELDİNİZ !!!
HOŞGELDİNİZ !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evanescence ve Linkin Park ile İlgili Bir Site

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Will Grup Tan Ayrıldı :(

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:
Will Grup Tan Ayrıldı :( Left_bar_bleue100/100Will Grup Tan Ayrıldı :( Empty_bar_bleue  (100/100)

Will Grup Tan Ayrıldı :( Empty
MesajKonu: Will Grup Tan Ayrıldı :(   Will Grup Tan Ayrıldı :( EmptyPerş. Haz. 12, 2008 12:35 pm

arkadaşlar amynin mesajını okuyunca şok oldum.hep,çok küçük bi zaman diliminde aklımdan geçen saçma sapan şeyler bile gerçekleşir benim.çok kısa bi anda aklıma gelmişti,will grupta son zmaanlarda çok sessiz,geride kalmışi gibi bi de o ayrılırmış gibi.ve yine bu duruma şahit oldum ve evet gerçekten böyle bişey var Hey everybody. We just had a killer couple of weeks filled with press, photos, and an incredible video shoot that I know youre gonna love. Things are going great and I'm really getting excited for the new album. Unfortunately, I have some sad news. A few weeks ago, Will decided to leave the band. He said that he just cant go through with another huge tour right now, and wants to stay a little closer to his family instead. Tour is hard- you kind of have to sacrifice your life for it, so we can all understand. We love Will very much and wish him nothing but happiness in everything he does. We've been playing music together since I was in jr. high. I miss him already! I love you guys, don't worry about the band- nothing has changed in the schedule and were all excited to get out there and play again. See you soon! love amy Herkese selam!Öldürücü birkaç hafta geçirdik,baskıyla,fotolarla ve sizin beğeniceğinizi bildiğim harika bi video çekimi.Bunlar iyi gidiyor ve ben gerçekten yeni albüm için heyecanlanmaya başlıyorum.Maalesef,üzücü bir haberim var.Birkaç hafta önce will grubu bırakmaya karar verdi.Başka büyük bir turneyle şimdi yola devam edemeyeceğini ve bunun yerine biraz ailesiyle kalmak istediğini söyledi.Turne, hayatından özveri yapman kadar güçlükle doludur,bu yüzden hepsini anlayabiliyoruz.Will i çok seviyoruz ,yaptığı her şeyde mutlu olmasını dileriz. Ben jr de olduğumdan beri birlikte çalıyoruz.Onu gerçekten özledim!Sizi seviyorum çocuklar,grup için endişelenmeyin-programda hiçbirşey değişmedi ve tekrar çıkıp orada çalacağımız için çok heyecanlıyız.Görüşürüz! Sevgiler amy arkadaşlar lütfen unutmayın.artık evanescence ın eskisinden daha çok arkasında olmak zorundayız.insan hayatında bazen değişikliklere ihtiyaç duyar ve will de bunu yaşadı.o yüzden bıraktı.bize harika bir albüm hazırladılar ve artık daha sıkı sıkı bağlanmalıyız.en azından benim için öyle.

Kaynak : EvanescenceTr
https://eva-lp.yetkin-forum.com
rihanna_justin
Admin
rihanna_justin

Kadın
Nereden : çorum
Lakap : esrArda
Tavsiye Edenler : admin

Karakter Sayfası
eva-lp:
Will Grup Tan Ayrıldı :( Left_bar_bleue0/0Will Grup Tan Ayrıldı :( Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Will Grup Tan Ayrıldı :(   Will Grup Tan Ayrıldı :( EmptyPerş. Haz. 12, 2008 12:51 pm

ama oda haklı ailesiyle kalmak onun da hakkı
http://rihanna.all-up.com
~AmY~
moderatör
moderatör
~AmY~

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:
Will Grup Tan Ayrıldı :( Left_bar_bleue0/0Will Grup Tan Ayrıldı :( Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Will Grup Tan Ayrıldı :(   Will Grup Tan Ayrıldı :( EmptyCuma Haz. 27, 2008 4:13 pm

öle ama olsun ya biz daa iilerini buluruz
Admin
Admin
Admin

Kadın

Karakter Sayfası
eva-lp:
Will Grup Tan Ayrıldı :( Left_bar_bleue100/100Will Grup Tan Ayrıldı :( Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Will Grup Tan Ayrıldı :(   Will Grup Tan Ayrıldı :( EmptyPtsi Haz. 30, 2008 5:59 pm

buluruz da albüm gecikioo
https://eva-lp.yetkin-forum.com
amyleefans
Admin
amyleefans

Kadın
Lakap : reyo_technology

Karakter Sayfası
eva-lp:
Will Grup Tan Ayrıldı :( Left_bar_bleue100/90Will Grup Tan Ayrıldı :( Empty_bar_bleue  (100/90)

MesajKonu: Geri: Will Grup Tan Ayrıldı :(   Will Grup Tan Ayrıldı :( EmptyCuma Tem. 11, 2008 7:54 pm

olsun ya amy ile terry birlikteyken albüm de gelir
http://evanescence.top-me.com

Will Grup Tan Ayrıldı :(
1 sayfadaki 1 sayfası